Winter discussietopic 2025/2026

Topic gezien door 140857 bezoekers
Gestart door Armand, ma 15 dec 2025 - 10:35

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 3 gasten bekijken dit topic.

Extremissimorum

Citaat van: TMCThomas op vr 02 jan 2026 - 23:56Over het algemeen wel, toch koelt het nu makkelijker af tijdens/na buien. Zelfs dichter bij de kust.


Hier is inmiddels ook het erste poedersuikerlaagje gevallen, dat blijft liggen op daken van huizen en auto's. Verkaart deels lagere temperaturen hier.

vossejongk

De laatste sneeuwbui heeft het hier eindelijk tot een redelijk aantal centimeters sneeuw gebracht. Temp 0,2. Dauwpunt -0,5c

Jeroen22

Code oranje voor de provincies Utrecht en Gelderland wegens sneeuw. Valt daar dan meer, dan in het rest van het land??

TMCThomas

Citaat van: Jeroen22 op za 03 jan 2026 - 06:21Code oranje voor de provincies Utrecht en Gelderland wegens sneeuw. Valt daar dan meer, dan in het rest van het land??

Daar lijkt zich de belangrijkste buienlijn te concentreren momenteel ja.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Jeroen22

Op de radar nu inderdaad te zien een mooie band van neerslag over het midden van het land trekkend naar het oosten. Hier in Stadskanaal ook sneeuw op dit moment.

jansen 1980

Hier in ede echt net de sneeuw begonnen . Word nu echt mooi egaal wit . En lijkt nog wel effe te duren.

martYn

Woerden denk ik ruim een cm of 5.
Leuke verassing met wakker worden !

Der RoX

Het is miniem, maar Leiden meldt sneeuw  8)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
WiNtEr!!11!1!@

ronst

Sliedrecht mooi wit gekleurd, ik werd zowaar wakker van onweer!

Maxim

Snow thunder gezien en gehoord! Heerlijk

martYn

In Woerden wakker geworden met zeker zo'n 5cm. Leuke verassing!

Lucas

Ook Amsterdam is wit. Cm of 2
Aanhoudende sneeuwval

Zynex

Nou na gisteravond hoopte ik hier wakker te worden met een mooi gesloten dek.
Helaas is het hier een smerige slush bende. De nieuwe pluim lijkt op het Besi aandeel van gisteren.

Joep

Mooie witte wereld hier in Alphen.
Code oranje diverse provincies.

vivalavida

Hier echt een leuke laag ondertussen  ;D Beelden van mijn twitter

raymon76

Velserbroek al vanaf 08:20 u droog kortstondig sneeuw ,terwijl op de radar alleen maar buien te zien zijn ... nu gewoon weer regen man man man wat een teleurstelling

Der RoX

Wederom sneeuw hier

CiteerDe nieuwe pluim lijkt op het Besi aandeel van gisteren

Lekker zwabberuh. Veel leden wel boven nul nu op MT.  Die -20 maar met een korreltje strooizout nemen

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Het begint hier nu wel goed  door te sneeuwen!
WiNtEr!!11!1!@

Eveline

Yeahh vanuit Spijkenisse kan ik ook melden dat het sneeuwt en het wit is  ;D

daan197611

Citaat van: Eveline op za 03 jan 2026 - 09:50Yeahh vanuit Spijkenisse kan ik ook melden dat het sneeuwt en het wit is  ;D

Maar een heel dun laagje hier hoor, en het stelt niks voor.  Straks tempratuur weer naar 4 graden en dan is alles gelijk weer weg.  Maar wel leuk om hiermee wakker te worden en ff te zien.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Noordenwind

Het sneeuwt zeer stevig door hier, en er komt voorlopig nog wat bij, aldus de radar. En er ligt al zon 7 centimeter. Ik denk dat de 10+ wel haalbaar is vandaag. Toch wel de beste sneeuwsituatie sinds de sneeuwstorm in Februari 2021.