Winter discussietopic 2025/2026

Topic gezien door 129754 bezoekers
Gestart door Armand, ma 15 dec 2025 - 10:35

Vorige topic - Volgende topic

Stefanpluimgraaff, Tom, LFN, Sneeuwvrouw1, jvdp, gaz753, edjekadetje en 16 gasten bekijken dit topic.

TMCThomas

Hier viel de hoeveelheid ook wat tegen. Veel verder dan 1-2cm kwam het niet. Echter toch weer mooi wat sneeuw meegepakt. Momenteel valt er overigens ook weer wat sneeuw, kleurt ook nu toch weer even wit hier.

Edit: flinke watjes net, kleurt nu beter wit dan eerder op de avond.

Jasneker

Verwachte 7 Cm is 7 mm geworden, toch wat wit  8)

Akito

Het is hier overal wit! Redelijk laagje gevallen, maar met een halve graad boven 0 en miezerregen zal het ook wel weer zo weg zijn. Over 2 daagjes nog 1 keer de diepvries open zoals het nu lijkt en dan vrees ik dat we daarna saai, nat en grijs weer voor de kiezen gaan krijgen.

ronst

Sliedrecht was even mooi een cm of 4. Nu alles weer weg.

Jenkie

Hier nog een witte winterse wereld, toch wel een paar centimeter. Code geel voor Overijssel is er niet meer. Masr hier wel nog zeer zeker van toepassing.